Michal Prskavec – motorkář, cestovatel , fotograf a filmmaker, milovník sportu, adrenalinu a dobrodružství

Rok výroby – 1981, najeto přes 150 000km přesto velmi zachovalý stav

Životní krédo – káždý svého štěstí strůjce a kde je vůle, je i cesta

Vášeň pro motorky se u mě probudila, už ve velmi útlém věku. Začátky na Simsonu, po němž přišla MZ 150 a pak první japonec Yamaha FZR 600. Od té doby jsem vystřídal mnoho motorek a vyzkoušel si i závodění na čtyřkolkách. Během pěti nezapomenutelných, závodních let jsem posbíral spousty medailí  a zkušeností z Mistroství České republiky, ale i z Evropského poháru. V roce 2010 přišel zlom a já si uvědomil, že chci něco víc. Začal jsem cestovat a objevovat krásy světa. Pobyl jsem několik měsíců na Novém Zélandě a téměř dva roky v Anglii. 
Jako dlouholetý fanda fotografie jsem se v roce 2014 dostal k videografii, která mi naprosto učarovala. Líbila se mi především možnost být kreativní a předávát zkušenosti a zážitky z cest i jiným cestovatelským nadšencům a dobrodruhům.  Začal jsem se intenzivně věnovat studiu filmařských technik,  softwaru pro editaci a animaci, aby výsledky mé práce byly zábavné, upoutaly pozornost diváka a vzbuzovaly touhu po cestování.
Nyní se pokouším spojit dva mé největší koníčky a splnit si sen, procestovat na motorce pět světových kontinentů. Třeba se tak stanu inspirací i pro Vás.